WIELKI SUKCES PSP 3 ! Drukuj Email

Miło nam poinformować, że nasza szkoła  zdobyła I miejsce w powiecie świdnickim wśród szkół podstawowych i otrzymała tytuł „SZKOŁA ROKU” w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym,  który w województwie dolnośląskim jest prowadzony przez „Gazetę Wrocławską”. Ponadto nominację do tytułu NAUCZYCIEL ROKU klas IV-VIII  otrzymała pani Małgorzata Świstek – nauczycielka języka polskiego. Zdobyła II miejsce w powiecie świdnickim. Podczas uroczystej gali odebraliśmy wyróżnienia i nagrodę  - voucher na kampanię reklamową w wysokości 3000 tys. zł. Gościem honorowym wydarzenia był Dolnośląski Wicekurator Oświaty  pan Janusz Wrzal.

Celem  plebiscytu  jest nagrodzenie najbardziej kreatywnych szkół i nauczycieli. Takich, którzy cieszą zaufaniem  Rodziców i Uczniów. Dziękujemy gorąco wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy oddali na nas głosy.

Cieszymy się bardzo z tak dużego wyróżnienia, które jest jednocześnie podsumowaniem działalności szkoły i efektem pracy całej naszej społeczności szkolnej - nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i rodziców.

DZIĘKUJEMY!

Poprawiony: piątek, 27 stycznia 2023 15:33