AKTYWNYM BYĆ I ZDROWO ŻYĆ Drukuj Email

Miło nam poinformować, że STOWARZYSZENIE PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGÓW GMINY STRZEGOM działające przy naszej szkole

otrzymało dotację w wysokości 15 686,00zł. Środki finansowe pochodzące z budżetu gminy Strzegom przeznaczono na organizację ferii zimowych z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży szkolnej w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z obszaru przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2023 roku.

zadanie:

„Organizacja działań profilaktycznych lub terapeutycznych w formie wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży zagrożonych problemem alkoholowym, problemem narkomanii lub uzależnieniami behawioralnymi (półkolonie - minimum 5 dni).”

Zajęcia będą odbywały się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu w terminie od 20.02 –24.02.2023 roku w godzinach od 9.00 – 14.00