WĘDKARZE W TRÓJCE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 marca 2020 11:50

W ramach działań doradczo – zawodowych oraz poszerzania zainteresowań uczniów klas I – III w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu odbyło się ciekawe spotkanie z członkami związku wędkarskiego działającego w na terenie gminy Strzegom.

Goście – panowie: Marian Strojek, Stanisław Pomykała i Tadeusz Chmieliński , zaprezentowali profesjonalny sprzęt wędkarski (przynęty, wędki, spławiki, podbieraki), omówili szczegółowo najpopularniejsze gatunki ryb w występujące w Polsce oraz zwrócili uwagę na przepisy prawne wędkowania i ochronę środowiska.

Spotkanie stało się przyczynkiem do rozwijania naszych pasji i zainteresowań oraz wzbogacanie wiedzy o przyrodniczej i geograficznej.

Uczniowie klas I - III

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/spotkanie-z-wdkarzami