Gminny Konkurs Plastyczny „JESTEM POLAKIEM, JESTEM EUROPEJCZYKIEM” 2023

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Międzygminnym Konkursie Plastycznym - „Jestem Polakiem, Jestem Europejczykiem”,  organizowanym przez PSP w Jaroszowie.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Pani Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej - Poseł na Sejm RP oraz Pana Jarosława Dudy -  Posła do Parlamentu Europejskiego.

Celem konkursu było pielęgnowanie wartości patriotycznych oraz budowanie tożsamości europejskiej wśród najmłodszych, rozwijanie wyobraźni twórczej dziecka,rozwijanie umiejętności stosowania różnych technik plastycznych.Dnia 18.05.2023 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród zwycięzcom.

Nasza Uczennica MARTYNKA DIDUSZKO z kl. IVa zajęła zaszczytne, III m. z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni.

Gratulujemy Martynce wygranej i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych.

K.Puchalska