EDUKACJA I ZABAWA – UCZNIOWIE PSP 3 NA WYCIECZCE SZKOLNEJ

Bliskość Zakopanego, Krakowa i Energylandii sprawia, że to wręcz wymarzony kierunek na wycieczkę. Energylandia to spektakularne przedsięwzięcie. Jednodniowy pobyt w tym miejscu zagwarantował naszym uczniom  niezapomniane przeżycia i emocje , korzystali oni z nowoczesnych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, water park, smoczy gród , a kończąc na tych dla najmłodszych. Uczestnicy wycieczki mogli przełamywać swoje słabości, jednocześnie dobrze się bawić i przeżyć ciekawą przygodę z dozą adrenaliny.

Następnym na naszej liście miastem było Zakopane, gdzie uczestnicy wycieczki  wędrowali u  podnóża Tatr z niezapomnianym widokiem na Giewont. Słuchali  uważnie przewodnika w centrum edukacji przyrodniczej, trzymali  kciuki za skoczków trenujących na skoczni narciarskiej.

Ostatni dzień wyprawy to  stolica Małopolski  - Kraków , ważne miasto  na naszej historycznej i geograficznej mapie. Uczniowie zwiedzili  Katedrę na wzgórzu wawelskim, gdzie znajdują się groby królewskie i dzwon Zygmunta oraz dziedziniec  zamku królewskiego. Słuchali  grania zegara, który odmierzał czas krakowskim żakom w Collegium Maius.

Wszyscy wrócili pełni wrażeń , przeżyli niezapomnianą przygodę!