„Wznoś się wyżej , coraz wyżej ...” -uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022\2023 w PSP3 w Strzegomiu

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu  zakończyli rok szkolny 2022\2023.Wielu z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce ,wzorowe zachowanie , wysoką frekwencję  oraz  za udział w konkursach.

Był to także niezwykle ważny dzień dla uczniów klasy 8 , którzy po ośmiu latach nauki żegnali szkołę podstawową.  Wśród zaproszonych gości byli nauczyciele i rodzice. Gościliśmy także Pana Pawła  Rudnickiego – członka Rady Miejskiej w Strzegomiu, który ufundował nagrody dla trojga  uczniów z klas 4-8  z najwyższą średnią ocen .

W ciepłych słowach , z życzeniami dalszych sukcesów, zwróciła  się do wszystkich uczniów  pani dyrektor  szkoły, Agnieszka Łukaszonek .Następnie,  Pani dyrektor  wraz z wychowawcami  klas ,  wręczyła  wyróżnionym  uczniom  nagrody.

Szczególne wyróżnienia otrzymali absolwenci z klasy 8. Nagrodzeni  za bardzo dobre i celujące  wyniki w nauce  oraz  wzorowe zachowanie zostali:

Piotr Pietrzyk , Agata Pitura , Anna  Beśka i Brygida  Gryszan. Ponadto :

PIOTR  PIETRZYK otrzymał statuetkę PRYMUSA  SZKOŁY – NAJWYŻSZA ŚREDNIA OCEN W KLASYFIKACJI KLAS 8. Ponadto  20 czerwca br. Piotr   w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu odebrał z rąk burmistrza Strzegomia, Zbigniewa Suchyty, list gratulacyjny i nagrodę za osiągnięcia w nauce.

AGATA  PITURA otrzymał statuetkę SUPER  ABSOLWENTA - DRUGI NAJWYŻSZY WYNIK W KLASYFIKACJI KLAS 8 .

Agata otrzymała także statuetkę „SŁONECZNA” DLA  NAJSYMPATYCZNIEJSZEJ  KOLEŻANKI z klasy 8.

ANNA  BEŚKA  I  RÓŻA  MIKUSZEWSKA otrzymały statuetki  za aktywną pracę  w Samorządzie Uczniowskim.

Wszyscy uczniowie klasy ósmej otrzymali Dyplomy Absolwentów.

Rodzicom zostały  wręczone listy gratulacyjne  oraz  podziękowania za wspieranie  pracy szkoły.

Uczniowie klasy 7  pożegnali swoich starszych kolegów drobnymi  upominkami . Był to także  niezwykle miły moment spotkania.

Na koniec uroczystości uczniowie klasy 8 podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym  uczniom i życzymy dalszych sukcesów. Absolwentom klasy ósmej   życzymy spełnienia marzeń  i podążania wybraną  drogą życia.

Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji.UśmiechUśmiechUśmiech