Zabawa karnawałowa w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 PDF
czwartek, 24 stycznia 2019 12:41

23 stycznia, odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy klas 0-III. Zabawę zorganizowaliśmy przy współpracy artystów z "Filharmonii na wesoło"- pana Roberta Delegiewicza, któremu serdecznie dziękujemy! Pani dyrektor Agnieszka Łukaszonek  powitała dzieci, życząc wszystkim udanej zabawy

W tym dniu ubrana w kolorowe balony sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną: wróżek, czarownic, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, policjantów, motylków, kotów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach  skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci tańczyły solo, w parach, w kółeczkach. Nie mogło zabraknąć pociągu i oczywiście kaczuszek. Wszyscy uczestniczyli  w zabawach i konkursach np.: w podawaniu sobie balona czy przeciąganiu liny. Każdy tańczył do utraty tchu, by nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo w gronie przyjaciół. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/zabawa-karnawaowa-0-iii