APEL DO RODZICÓW! PDF
piątek, 13 marca 2020 09:45

Szanowni Rodzice,

proszę o systematyczne przeglądanie komunikatów zamieszczanych w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej szkoły.

Proszę, aby czas nieobecności uczniów w szkole został wykorzystany do samodzielnej nauki.
Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia materiały edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę.

Nauczyciele będą porozumiewali się z uczniami poprzez dziennik elektroniczny
i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu, szczególnie klasom, które przygotowują się do tegorocznego egzaminu ósmoklasisty.

Informuję, że rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.

Proszę śledzić komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.