ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH!

24 października  2023r. uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu. Pasowanie na ucznia to wyjątkowy dzień, który zostanie w pamięci każdego pierwszaka. Podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Najważniejszą częścią było ślubowanie i pasowanie uczniów wielkim piórem przez Panią Dyrektor Agnieszkę Łukaszonek. Pierwszaki ślubowały  być dobrymi uczniami oraz swoim zachowaniem dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swoją nauką, sprawiać radość swoim rodzicom i nauczycielom. Uczniowie na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali dyplomy i medale oraz słodki upominek.

Wszystkim pierwszoklasistom gratulujemy i życzymy sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych!