21 LISTOPADA 2023r.- MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Idea święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych .Obecnie ten dzień obchodzony jest w 180 państwach, w Polsce od 2006 roku. Jego celem jest uwrażliwianie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzanie pozytywnych emocji. Przesłanie jest bardzo proste – bądźmy życzliwi codziennie a nie tylko od święta !!!
Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

Samorząd Uczniowski  , w nawiązaniu do tego dnia, zaprosił wszystkich uczniów do zawieszenia pozdrowień na „drzewku życzliwości „ . Wspólne zgromadzenie na sali gimnastycznej było okazją do obejrzenia prezentacji o Międzynarodowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień  oraz  wymiany  pozdrowień .Po spotkaniu uczniowie i nauczyciele zabrali życzliwe słowa ze sobą .

Mamy nadzieję , że ten życzliwy przekaz pozostanie z nami na długo.