Świątecznie w Trójce PDF
piątek, 21 grudnia 2018 00:00

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 3 są coroczne jasełka. Nie inaczej było w tym roku: 21 grudnia 2018r. o godzinie 9.30 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się: zaproszeni goście:  Pani Iwona Zabawa, Dyrekcje naszej szkoły, nauczyciele, pracownicy obsługi , rodzice i oczywiście cała wspólnota uczniowska. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O  miłe doznania świąteczne  zadbali w tym roku uczniowie klas IV-VI oraz uczniowie trzecich klas gimnazjum.

Publiczność  mogła przeżyć historię pt. „Trzej Mędrcy i chłopiec” opowiadającej o wędrówce do Małego Jezusa. Całość przeplatana była pięknymi  kolędami i pastorałkami w wykonaniu chóru i solistów, pod czujnym okiem Pani Katarzyny Puchalskiej.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, jak i chórzystów  opłaciło się,  ponieważ przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie.